trešdiena, 2014. gada 23. aprīlis

Zaļš

        Starp pavasara atnākšanu, zaļo zāli un rāmajām rīta kafijām radu...Lēnām, pa vienai virtenītei, pa pāris pērlēm, pa mazai kripatiņai...jo...          Atlika vien man Bienītei pateikt, ka esmu pilnas slodzes mamma, kā jauns un interesants darbs atnāca un mani sameklēja :)  Esmu bibliotēkas vadītāja- ar visām no tā izrietošajām sekām ;)  Galīgi zaļa šajā amatā, galīgi zaļa šajā profesijā, bet ar lielu gribu un degsmi censties, mācīties un radīt...ka tik nepazūdu zaļajā zālē!!!
       Savu blogošanas pieredzi negribu mest malā, tamdēļ arī bibliotēka ir tikusi pie sava bloga-  

 
ir vieta, kur aizrit  mana darba diena.
 Nāc un ieskaties, ko mēs ar bibliotēkas apmeklētājiem daram!
 Priecāšos Tevi tur satikt arī virtuāli!
         Tava Anna ;)
(galīgi zaļa :D )

7 komentāri:

 1. Brīnišķīgi jaunumi! Apsveicu ar atkal vienu jaunu posmu dzīvē un lai viss izdodas, kā iecerēts! Ak, ja Torņakalna bibliotēkai (kuru apmeklēju) būtu savs blogs!!! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par laba vēlējumiem!
   Bet savā bibliotēkā noteikti ierosini šo ideju ;)

   Dzēst
 2. Superīgi jaunumi - lai Tev viss izdodas, novēlu paties no sirds :)

  AtbildētDzēst
 3. Mani interesējošā tēma noteikti ir bibliotēku kaķi :) - vai jums tur tāds ir??? ja nav - KĀPĒC??? un tad vēl ir starptautiskā bibliotēku kaķu asociācija utt. Tā ka bibliotēku tēma tiešām ir ļoti plaša un apjomīga, ne tikai saistībā ar grāmatām :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Sasmējos labi skaļi par Taviem kaķiem. Protams, ka Tevi interesē kaķi :D :D :D
   Doma jau forša, tik nav skaidrs, kā signalizācijas sistēma reaģētu uz šādu pilskungu...Es papētīšu šo tēmu dziļāk!

   Dzēst
  2. Nu, grāmatas jau mani arī interesē :))) Bibliotēka ir tā foršā vieta, kur var apvienot divas manas lielās mīlestības: kaķus un grāmatas :)
   Ja šo tēmu pētīsi, iesākumam vari sākt ar grāmatu "Djū. Mazpilsētas bibliotēkas kaķis, kas aizkustināja pasauli" Vikija Mairona un Brets Viters - šite par to minēju: http://pieineses.blogspot.com/2011/03/briniskiga-kaka-briniskiga-dzive.html
   Augstskolas "Turība" bibliotēkai ir pašai savs kaķis Turītis, kurš ir uzņemts Pasaules bibliotēku kaķu asociācijā. Info par Pasaules bibliotēkas kaķu asociāciju - http://www.ironfrog.com/
   Es te Tevi mazliet iekārdinu par vienu interesantu tēmu saistībā ar bibliotēkām :)))

   Dzēst